nedeľa 1. decembra 2013

Čas príprav ...Advent 2013


Vianoce sú sviatky pokoja ...no neviem, keď sa tak okolo seba rozhliadnem tak ten pokoj kamsi zmizol. Čo vidím? Samých vystresovaných ľudí. Ešte som nestihla to a nestihla som tamto....počúvam okolo seba :( Veď Vianoce sú o láske, veľkej láske a pokoji.
Skúsme zo seba urobiť anjela...hoc aj v centimetrovom snehu:-))))


A kto sa postará o našich spevavých ? No predsa naša anjel-Ka:-)


Že vraj madragora, povedali tie moje. Nie, je to chren a veľmi zdravý ktorý pôsobí antibakteriálne, odhlieňuje priedušky, podporuje trávenie a má vysoký obsah vitamínu C. Vykopali sme ho dnes a poslúži nám počas zimy:-)


Naša dúška materina, pekne prikrytá, oddychuje ....


A posledná tohtoročná úroda. Sezóna ukončená na prvý adventný  deň.

10 komentárov:

 1. Ajka prajem Ti krásny a ničím nerušený adventný čas. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ajka to je tak...ludia su rozni niekoho sviatok vystresuje, niekto si urobi pohodicku...komu je lepsie? :) no predsa nam co maju pohodicku a klud...krasny adventny cas, Zuzana

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ...užívajme pohodu:-) Zuzka krásny advent ti prajem.

   Odstrániť
 3. Ajka, pokojny a laskyplny advent aj Tebe. my si ho uzivame v domacej pohode. posielam srdecne pozdravy ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Adinka, vy už máte sneh? Teda. Krásny kel - mne na neho pred rokom v zime chodili zajace. Ale zlaťáci - zjedli len listy, kapustičky buď nenašli, alebo im nešmakovali :-) Tento rok mám prosím pekne - 1 ks. Ešte ho nechávam. Posielam pozdravy, pokoj a kľud. Nech Advent užijú aspoň tí, ktorí vnímajú a cítia :-) Pozdravujem.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ...veru máme. No veď ani my nemáme toho kelu veľa na na dve polievky ho bude:-) Katuška aj vám krásny a láskyplný advent prajem.

   Odstrániť
 5. Ajko i já to vnímám stejně.všichni kolem jakoby najednou chtěli stihnout úplně vše.to přece není o štvaní se :))) krásný druhý advent , Šárka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Šárka. Spomaľme a užívajme krásnych dní čakania:-)

   Odstrániť