sobota 10. marca 2012

Včera a dnes

Každé ročné obdobie má svoje čaro. A taktiež zima v tej úplne poslednej fáze. Aj keď počasie nehlásili nič moc ...no čo na tom.  Bolo celkom fajn.

Ponúkam vám pár obrázkov z dvoch dní ...a poviem vám úúúúplne odlišných čo sa počasia týka.
Prvý deň sme absolvovali prechod z Vrútok do Strečna ...bukvica


Cestou do Strečna

Druhý deň takmer to isté na bežkách. :)


Suchý

Ja

opäť Ja

zľava Stratenec, Suchý, Malý Kriváň v Malej Fatre


zľava Stratenec, Suchý 
cesta domov

12 komentárov:

 1. Uzasne Andrejka. Tie zasnezene hory su nadherne. Tie mi tu na juhu tak chybaju!! A tiez bezkovanie, lebo musim spravit min.200km, aby som sa mohla oddavat tomuto sportu. Takze tisko zavidim a kocham sa tvojim krasnymi foteckami. Jarne bezkovanie mozem uplne najviac!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Evka a som moc rada že som ti mohla aspoň takto priblížiť ,,snehové hory"...no ale ty sa zase bežkuješ na tratiach úúúplne inej kategórie. Aj keď popravde mne sa táto naša divočina veľmi páči:)

   Odstrániť
 2. Aj ja sa musím pridať k tým obdivovateľom našich hôr, ktorým tu na juhu chýbajú. Krásne fotky, samozrejme, hlavne tie z druhého dňa, kedy bolo aj krásne počasie. Keďže žiadne zimné športy nepestujem, ani nemám príležitosť sa do žiadnych zimných hôr dostať.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Mimi za návštevu na blogu aj za pochvalu fotečiek. A máš pravdu druhý deň bolo neskutočne krásne, ale ani deň predtým nebol na zahodenie, všetko má svoje čaro:)

   Odstrániť
 3. Ajka prekrásne fotís!!! milujem beh na lyziach a hory... asi zacnem opät s tymto sportom..:)peknú nedelu :*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Slávka Ďakujem:)...a ak máš možnosť určite sa vráť k bežkovaniu:) Tiež ti prajem krásny zvyšok nedele a úspešný začiatok nového týždňa:)

   Odstrániť
 4. Andrejka, krasne fotečky, aj mne chybaju tu dole hory... však my už ani nevieme ako zima vyzerá ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aduška Ďakujem:)...ja viem ,že pre nás čo sme navyknutý oprieť zrak o nejaký ten kopec je ťažké zvyknúť si na rovinu , ale aj tá ma niečo do seba:)

   Odstrániť
 5. MOC KRÁSNÉ ZAJÍMAVÉ FOTEČKY !!!DAJA

  OdpovedaťOdstrániť